Sevgili Tez (2)

Sevgili Tez,

Seninle olan ilişkimde ben sana doğru bir adım attım. Ama aşk olsun senden tıkk yok. Bak sırf senin için köylerde kalıyorum, sırf güneş enerjisinden bol oksijenden faydalanayım diye. Sırf senin için teknolojiden ve internetten mahrum kaldım. Senden nefret etmeme rağmen, seni sevebilmek için çaba sarf ediyorum burada. Ama sen tıpkı başı ağrıyan hatun misali sırtını dönüyorsun bana. Olur mu hiç böyle?

Sırf Yöntem kısmında sana “neden örneklemi yok da çalışma grubun var” demesinler, sırf sana laf gelmesin diye 2 gündür örneklem okuyorum. Ama bakma sen 2 gündür okuduğuma, bunun stresini 2 haftadır çekiyorum. Lanet olası “amaçsal örnekleme” için kanıt topluyorum sana.

Sana, seninle ilgileneceğime dair söz vermiştim; yerine getirdim. Kapak ve boş kaynakça dahil 15 sayfa yazdım sana. Senden kaçmadım bu sefer. Bunu not et bir yere ♥ Gerçi danışmancığımdan kaçıyorum hala ☹ ve hala mail atmadığım ona ☹ adamcağız benden nefret ediyor zaten 😃 ben de tuz biber ekiyorum duygularına 😃 😃 Nan, sarı emre bile aldı yolu gitti, hotiç şimdiden 80 sayfayı devirdim diyor, OmKam bitirmek üzere, fileto uygulamaları yaptı analize geçti…  Aah ah!! Biz de seninle anca başlıkları yazabiliyoruz 😃

Biyo’ya danışmanı şöyle demiş: “tez konusu evlilik gibidir. Siz önce evlenmek sonra sevmek istiyorsunuz.öyle olmaz, illa bulacaksınız bi konu, bakının bakalım”. Sesli güldüm bunu öğrenince 😃 Adam haklı 😃 Sanırım Sevgili Tez’ciğim, biz seninle evlenmemeliydik… Çünkü birbirimizi tanımadan sevmeden hoop yan yana bulduk kendimizi… Şimdi de bu sevgisizlikle bu evliliği kotarmaya çabalıyoruz. Pardon, BEN çabalıyorum 😊 sen köfte gibi yatıyorsun…

Acaba, evliliğimiz kurtulsun diye adak mı adamalıyım? Tamam!! Adıyorum nan!! Hayırlısıyla bu Ocak’ta seni, yani sevgili tezimi, bitirebilirsem ilk maaşla kurban keseceğim!!

Aah ah!! Sevgili Tez… Ne yapacağız biz seninle? Yüksek lisanstan atılmadan seni bitirebilecek miyim? Birbirimizden nefret etsek de saygı çerçevesinde bu işi kotarabilir miyiz?

Sahibin Duygu.

Biliminsanı Adayı

P.S.= Bu yazının asıl tarihi 16.06.2017’dir.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s