BEN GİBİ BİR DOKTOR !!! :)

Dur! Dur… Doktor muvzuuundan önce yeni bir keşfimden nahsetmek istiyorum: Tuzlu Mısır!! Bu blogcanı benim bir yazımı beğenmesi vesilesiyle tanıdım (iç ses: blogum okunuyor, kıyamet yakın). Kimmiş neyin nesi kimin fesiymiş diye bi baktım bloguna. Hakkımda yazısı şuana kadar gördüğüm en net ve en gizemli hakkımda yazısıydı 🙂 Bir blogun ana teması bu kadar mı net verilir ve “ben şöyleyim ben böyleyim, kedi severim öhöm öhöm” denmez. Hemen incelenecek bloglar listeme ekledim kendisini (iç ses: O nasıl bir blog yerleşimidir yahu! Gel beni oku diyor manşet manşet! Sevdim seni pikaçu!) Neyse bi ara inceleyip gözlemlerimi yazarım. Ha, benden önce incelemek isterseniz: Buraya tık tık…

Gelelim DOKTOR MEVZUUUNA !!

Kulaklarım şu 2. ve 3. deliklerin telefondaki mikropları kapması yüzünden iltihaplandı. Sonuç? Şişik ve kıpkırmızı bir kulak 🙂 Dokunsam gözlerim yaşarıyor. Sızım sızım sızlıyor.. Bir de üstüne gece boyunca uyutmayınca soluğu doktorda aldım. Ammaaa ne doktor!!! :)))

Hayatımda ilkkkk defa ben gibi biriyle karşılaştım: eli ayağı çabuk, fazla ani hareketli, hızlı konuşan ve iyi niyetli, yardımsever, nazik. Ama burada kritik özellik “hareketlerinin ani olması ve tez canlılığı” 🙂 İçimden nasıl mutluyum nasıl mutluyum!! Ama sırf asılıyorum zanneder diye “sakin ol Duyguuuuu, sakin ooool” diye diye gülümsememi engelledim. Ciddi bir suratın altında kahkahalar, sert duruşun altında ponçik kalpler oluşmuştu :))) Adı ne mi? Neydi? Hımm… Neydi?? Yok artık!!! Beynime şükredeyim! Adını unuttum adamın! Ama merak etme, anılarımda yaşatacağım seni canlı Süpper Doktor!!!

Dip not= Şişik ve kızarık kulağımın fotoğrafını eklemek isterdim ama midenizle kötü olmak istemedim 🙂

Kendine iyi bak yol arkadaşım. Zaman ne getirir ne götürür bilinmez, sen kalbini ve niyetini koru.

~ Dyg ~
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s